Pożywny multiwitaminowy Kubuś do szkolnej śniadaniówki

Ciężko jest Ci zmotywować dziecko do zdrowego pożywienia ?

Niestety wększość ludzi, czy tych dużych czy też małych na początku drogi w kierunku lepszego odżywiania przez pryzmat swoich przyzwyczajeń nie potrafi się odnaleźć i towarzyszy im pernamentne poczucie straty.

Dlatego w takich przypadkach zadbaj o zdrowe zamienniki.

 

Dziś pragnę poczęstować Cię przepysznym Kubusiem domowej roboty. Pełnym witamin, minerałów i błonnika, który wspomaga pracę naszych jelit. Jest on tak wartościowy i pożywny, że z powodzeniem zastąpi posiłek czy drugie śniadanie. 

 

 

Wykonasz go przy pomocy najzwyklejszej sokowirówki, wyciskarki wolnoobrotowej która w zestawie posiada sito do smoothie lub Magimixa, tak jak ja w tym przepisie. 

Magimix jest to cudowne wielofunkcyjne urządzenie, które jest w stanie zastąpić większość sprzętów z Twojej kuchni. Tak jak inne sprzęty w sklepie www.ronic.pl ode mnie masz na niego zniżkę w postaci -5% wpisując hasło przy zamówieniu  – SUROWAKUCHNIAMARTY

TUTAJ 

 

Potrzebujesz

 

  • 1 średni dojrzały ananas 
  • 4 małe pomarańcze
  • 1 duże jabłko
  • 2 – 3 średnie marchewki

 

 

Wykonanie

 

Całość przepuść przez sokowirówkę, wyciskarkę wolnoobrotową korzystając z sita do smoothie lub użyj części do soków i przecierów ze swojego Magimixa

 

E-book z moimi przepisami znajduje się TUTAJ